top of page

Neler Yapıyoruz

evtadilat770.jpg

Bina ve Daire Tadilatı

Çerkezköy Tadilat Hizmetleri

Sektördeki  tecrübemiz ve uzman kadromuz ile tadilat işlerini tek elde topluyor, siz değerli müşterilerimize zamandan ve fiyattan tasarruf sağlıyoruz. Ev, villa, ofis vb. yerlerin tadilat işlerinde tesisatlar için ayrı usta, boya badana işleri için ayrı usta, mutfak/banyo işleri için ayrı usta tutmak ve bunları yönlendirmek sizleri yoruyor mu? Boya tadilatçınız olarak bütün tadilat işlerini tek bir elde topluyor, anahtar teslim tadilat hizmeti veriyoruz. Alanına uzmanlaşmış ustalarımızla sizlere kaliteli hizmeti, uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Çekezköy'de tadilat hizmeti veren firmamız dekorasyon, ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, sıva ve boya işleri, mantolama, ses yalıtımı, mutfak ve banyo tasarımı, çatı yalıtımı, kartonpiyer, asma tavan, bölme duvar, fayans seramik döşeme işleri, sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, iç cephe mantolama, dış cephe mantolama gibi birçok hizmeti bütün olarak alabilirken, sadece ihtiyacınıza yönelik olarak hizmetlerimizden birini de seçebilirsiniz.

84550c4ee6a79acc06f232056b716c68-900x9000.jpg

Petek ve Kombi bakımı

Çerkezköy Kombi bakım

Kombi ve tesisat arızalarınızı yerinde tespit ile işinde uzman ekibimiz ile çözüme kavuşturuyoruz. Petek temizliği ile daha az doğalgaz ve enerji tüketimi ile daha verimli ve daha sıcak bir eve kavuşturuyoruz.

Peteklerinizi her yıl temizletmekte fayda olduğunuz eğer temizletilmezse petek içinde oluşacak pis su ve havanın evinizin ısınmasını engelleyeceği kaçınılmaz bir durum olacaktır. Kombinizin de her yıl özellikle kış mevsimi başlamadan genel bakımları yapılmalı ve gaz kaçağı , kart arızası ve bar ayarları gibi durumların ortadan tamamen kaldırılması gerekmektedir.

1.jpg

Elektrik Tesisatı İşleri

Çerkezköy Elektrik ve Tesisat işleri

Alanında uzman kadromuz ve sektördeki tecrübemizle evinizin ya da iş yerinizin tüm elektrik tesisatı işleri içim hizmetinizdeyiz. Avize takma işleri, priz anahtar montaj ve değişim işleri, sıfırdan elektrik tesisatı çekim işleri, komple ev tadilatında elektrik işleriniz, kısa devre elektrik sorunu çözüm işleri ve dahası için bizlere ulaşabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatları sunmaya çalışıyoruz bunun yanında güvenlik ve kaliteden taviz vermiyoruz. Tüm işerimizi söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz. 7/24 hazır ekibimizle gece gündüz demeden elektrik arızalarınızı anında çözüme kavuşturuyoruz. 

Çerkezköy elektrik ustası

Çerkezköy avize ustası

Çerkezköy elektrik tesisatçısı

Çerkezköy Pano arızası tamircisi

elektrk.jpg

Boya , Badana , Alçı ve Sıva

Çerkezköy Boya Badana

Ev, villa ve ofislerinizin boya/badana ihtiyaçlarını işinde uzman ustalar ile uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Bahar ayları ile başlayan yaz temizliğinde boya badana en önemli ve en yorucu kısımlardan biridir. Evinizin veya işyerinizin temiz ve güzel görünmesi için boya badana işlemleri profesyonel ellerce yapılmalıdır. Nezih ve ferah ortamlar oluşturmak adına iç ve dış mekanların bakımında tercih edebileceğiniz en iyi usta ve uzmanlarla çalışarak boya işlerini sorunsuz bir şekilde halledebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz ister ev veya işyerinin tüm odalarını, isterlerse sadece belirli bölümlerini boyatabilir, kullandığımız boya markaları ve teknikleriyle ilgili bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. 

Boya Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Piyasada farklı özellikte birçok boya çeşitleri bulunmaktadır. Kalitesi ve teknik özelliklerine göre farklı boya çeşitleri arasında kalabilirsiniz. Boya seçerken tabi ki ilk olarak kaliteli olmasına önem vermelisiniz. Dış etkenlerden dolayı dayanıklılığını koruyan, silme işlemlerinde özelliğini kaybetmeyen boyalar tercih edilmesi çok önemlidir. Bir silmede hemen rengi giden boyalar kalitesiz boyalardır. 

boya.jpg

Seramik ve Fayans 

Çerkezköy Fayans Seramik Döşeme İşleri

20 senedir boya/tadilat sektöründe hizmet veren firmamız olarak, gerek ilk defa fayans işlemleri gerekse eskimiş, özelliğini yitirmiş fayans ve seramiklerin kırılarak yerine yeni fayans ve seramik döşeme hizmeti vermekteyiz.

Fayans Seramik işleri, Mutfak, Banyo, Tuvalet ve ara koridorlarda kullanılan fayans, seramik, cam mozaik ve granit gibi malzemeler genel anlamda pahalıdır ve kaliteli işçilik ile yerlerine döşenmediğinde para ve zaman ziyan olur. Bizler siz değerli müşterilerimize kaliteli malzeme ve işçilikle hizmet vermekteyiz.

Fayans Seramik işleriniz anahtar teslim yapıldığından gerek fayans kırımı, gerek fayans altında kalacak olan elektrik ve su tesisat işleri tek noktadan, anahtar teslim şeklinde yapılmaktadır. Böylelikle birçok firma ile ayrı ayrı muhatap olmadan, ek zaman kaybı yaşamadan işlemleriniz çözüme ulaştırılır. 

fayans.jpg

Dekorasyon Hizmetleri

Çerkezköy Dekorasyon Hizmetleri

Dekorasyon istenilen yaşam alanlarının daha estetik bir yapıya kavuşması ve buna uygun şekilde tadilatların yapılması işlemleridir. Planlamasından uygulamaya uzmanlık isteyen dekorasyon işlemlerinde sektörden aldığımız tecrübemiz ve alanında uzman ustalarımız ile sizlerin hizmetindeyiz. 

Ofis dekorasyonu

Ofis dekorasyonu için gerekli keşif çalışması teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Ofis için gerekli malzemelerin belirlenmesi sonrasında yapılacak çalışma proje haline getirilir ve onarım ekibi ofisinizde ilgili sorunları giderir. Ofis dekorasyon anlamında mekanınızda yer almasını istediğiniz tüm özellikleri iç tasarım uzmanlarımızla paylaşabilirsiniz.  

Ev dekorasyonu

Ev dekorasyonu benzersiz evlerde keyifli bir yaşam sürmek için sıklıkla tercih edilen hizmetlerimizden biridir. Yapıların teknik sorunları bu çalışmalarla giderilir ve sorunsuz bir dekorasyon çalışması yapılır. Hızlı ve güvenilir bir hizmet anlayışıyla çalışan kadromuz yapılacak her yenilikte sizin onayınızı alır.

istanbul_ev_tadilat_ve_dekorasyonu_yapan_firmalar.jpg

Asma Tavan

Bina Kapısı ve çevre düzenleme

Çerkezköy Asma Tavan

Son zamanlarda birçok insan klasik iç mimarinin dışına çıkarak evlerine ve iş yerlerine farklı uygulamalar yaptırmaktadır. Bunların en başında asma tavan projeleri gelmektedir. Sektördeki tecrübemiz ve uzman ustalarımız ile kaliteli malzeme ve kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz.

Asma tavan uygulamalarında fiyatlandırmalar kullanılan malzeme ve uygulanacak alanın büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir.Asma tavan maliyetleri hakkında kesin ve net fiyat bilgisi için iş ve yer keşfi yapılması zorunludur.

Alçıpan asma tavan, metal asma tavan, ahşap asma tavan, karolaj tavan sistemleri, lineer asma tavanlar, ledli asma tavan modelleri, gergi tavan (barrisol), teras tavanları, banyo ve wc asma tavan sistemleri, asma göbekler ve daha birçok farklı ve dekoratif tavan modelleri, saray tavan malzemeleri ve uygulama konusunda uzman bir firma olarak her türlü asma tavan işiniz için sizlere bir telefon kadar yakınız. 

Çerkezköy Çevre Düzenleme

Apartman ve villanızın çevre düzenlemesini , beton duvar , tel örgü ,Çim ve ağaçlandırma , ana giriş kapısı takma işlerini itina ile yapıyoruz.

Çerkezköy Çevre düzenleme 

Çerkezköy beton duvar işleri

Çerkezköy çit ve tel örgü işleri,

Çerkezköy çim ekimi ve ağaçlandırma işleri

Çerkezköy bahçe duvar işleri

asma tavan.jpg
çim.jpg
bottom of page